Crash Bandicoot 4 Download Za Darmo Pełna Wersja PC

Czy kiedykolwiek chciałeś, abyś mógł wymazać kilka rozczarowujących sequeli z historii i podnieść się, gdzie skończył się ostatni dobry? Wiesz, co próbowali zrobić Superman Returns lub Terminator: Dark Fate? Cóż, w Crash Bandicoot 4 Download, programista Toys for Bob realizuje pomysł w połowie restartu, w połowie kontynuacji. To bezpośrednia kontynuacja oryginalnej trylogii Naughty Dog, która zakończyła się w 1998 roku, a ten zespół naprawdę dostaje Crash. Są to wszystkie postacie i platformy akcji, które uwielbiałem w starych grach, ale z mnóstwem świetnych nowych pomysłów tak dobrze wymieszanych, że czują, że zawsze powinny tam być.

Crash Bandicoot 4 Download

Crash Bandicoot 4 pobierz na pc składa hołd przeszłości Crasha w szybkim tempie, rozpoczynając tam, gdzie przerwał Warped i mając największych i najpiękniejszych złoczyńców Crasha, N. Trophy i Neo Cortex, uciekają z więzienia wraz z Uka Uką i kłusują z typowym złoczyńcą z gier wideo. planować przejąć multiwersum. Crash zawsze dotyczył akcji, ale samoświadomy, zabawny scenariusz kroczy ostrożną linią mrugającej samoświadomości, że ta kontynuacja pojawiła się tak wiele lat później, jednocześnie opowiadając naprawdę zabawną, przystojną historię.

Pobierz na PC

Po co wybierać DownloadPC.pl?

Superszybka prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.

Bezpieczeństwo. Używamy najlepszych zabezpieczeń na stronie, tak jak w instalatorach do pobrania.

Zaufanie i satysfakcja. Pobierając z naszej strony, masz możliwość grania w najnowsze tytuły bez żadnych ograniczeń.

Godziny zabawy! Wybierając naszą stronę, możesz zagwarantować sobie dziesiątki (jeśli nie setki!) Godzin z pobranym tytułem.

A szczególnie – jako jedyni rozdajemy działające gry, sprawdziliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub w ogóle nie działały! Przedstawiamy zdjęcia instalacji gry, a pozytywne opinie pochodzą od prawdziwych ludzi. Wybierz mądrze, zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej

Recenzja gry Crash Bandicoot 4 Download PC

I to właśnie Toys for Bob dobrze opowiada w głównej kampanii Crasha, której pokonanie zajęło mi około dziewięciu godzin… ale z wynikiem tylko 34%. Pozostałe 66% to między innymi cała gama wyzwań do wykonania. (Więcej o tym później.)

Crash Bandicoot 4 download utrzymuje liniową progresję głównego wątku, wracając do mapy świata podobnej do Crash 1, a nie do pomieszczeń centralnych Crash 2 i 3, które osobiście preferowałem. Pomijając moje początkowe zaskoczenie tą decyzją, konfiguracja działa wystarczająco dobrze, aby utrzymać rozpęd, gdy przeskakiwałem z jednej wyskakującej mapy okresu w stylu książkowym do następnej, a Toys for Bob nasyca nawet tę światową mapę dużą ilością uroku. Od punktów orientacyjnych po postacie poboczne czekające na swoją kolej w świetle reflektorów i oczywiste przestrzenie do odblokowania poziomów bonusowych, jest nie tylko łatwe do poruszania się, ale także wizualna przyjemność.

Crash Bandicoot 4 pobierz na pc

Oczywiście każda gra Crash warta swojego pomarańczowego futra żyje lub umiera dzięki temu, jak zabawna, trudna i satysfakcjonująca jest jej platformówka, a tutaj Toys for Bob nie tylko odzyskało magię oryginalnej trylogii, ale dodała do niej nową, ekscytującą i naprawdę trudne sposoby. Crash (i Coco, który gra identycznie jak Crash i można go zamienić na dowolny poziom Crasha, w zależności od tego, kim wolisz grać) standardy, takie jak podwójne skoki, uderzenie w ziemię i ataki obrotowe, powracają, ale pomysłowe sposoby, w które Crash Bandicoot 4 download wymusił doskonalenie moich wieloletnich umiejętności z tym arsenałem to nie lada gratka.

Dzieje się tak od decyzji na dużą skalę, takich jak budowanie każdego poziomu z większą liczbą celów (takich jak znalezienie określonego procentu owocu Wumpy, odblokowanie wszystkich skrzyń, znalezienie ukrytego klejnotu i umieranie tylko tyle razy), po projekt wyborów, takich jak wystawianie cię na coraz dłuższe wyzwania. oraz złożone sekwencje, które wymagają doskonałych doskoków, skoków i obrotów przeciwko wrogom. To sprawia, że ​​pomysłowe światy Crasha 4 są jednymi z moich ulubionych w tej serii.

Jeden z najlepszych nowych pomysłów pojawia się, gdy cztery maski kwantowe są wrzucane do miksu i uzyskujesz dostęp do takich mocy, jak zginanie grawitacyjne, spowolnienie czasu i inne. Zmiany grawitacji zawsze łamią mi mózg, a ja umarłem, myląc się z szybką zamianą grawitacji i spadaniem lub wznoszeniem się w zapomnienie częściej niż z jakąkolwiek inną maską – ale to, co mogłoby wyglądać jako przechodzące sztuczki w mniejszej grze, było inteligentnie zintegrowane z wyzwaniem i przepływ poziomów w Crash Bandicoot 4 download. Toys for Bob znajduje coraz więcej unikalnych sposobów na zabicie Crasha … Mam na myśli testowanie moich umiejętności platformowych, gdy poziom trudności rośnie w rozsądnym tempie.

Crash Bandicoot 4 pełna wersja

Nowe typy wrogów, takie jak głodne rekiny piaskowe i gigantyczne piorunochrony, kręte sekcje skoków, a wszystkie nowe ruchy Crasha łączą się ze sobą, więc nigdy nie musi uciekać się do starych kopii poprzednich wyzwań. Jeśli powtarza się niezapomniana przeszkoda Crash Bandicoot 4 download, często jest ona twórczo przebudowywana w trudniejszy sposób, na przykład jako powrót deski surfingowej Crasha z oryginalnej trylogii.

Nie każdy nowy dodatek jest zwycięzcą; Nie jestem fanem skrzyń ziejących ogniem, dodawanych na kolejnych poziomach. Nie zwiększają złożoności platformy, po prostu wydłużają czas oczekiwania, aż skrzynie ostygną, aż będzie można je obrócić. Standardowe tory przeszkód z ruchomymi minami wymagają bardziej odważnych decyzji w ułamku sekundy, ponieważ rzucający TNT wrogowie i prądy wodne wpływające na twoją prędkość są wrzucane do mieszanki.

Ponadto niektóre naprawdę diabelskie wyzwania w końcówkach gry wykorzystują pełny arsenał Crasha, w tym maski, na niektórych z najtrudniejszych poziomów w Crash Bandicoot 4 download pc, jakie kiedykolwiek widziała seria. Umarłem więcej razy, niż chciałem to przyznać, ale ukończenie ich doprowadziło do jednych z najbardziej satysfakcjonujących platformówek w ostatnich latach.

Crash Bandicoot 4 pc download

Chociaż Crash jest trudny, świetnie radzi sobie również z nauczeniem nowych sztuczek, minimalizując wrażenie postępu metodą prób i błędów, które występuje w niektórych platformówkach. Tak, wciąż są poziomy, na których biegniesz w kierunku kamery i od czasu do czasu pojawia się zagrożenie bez ostrzeżenia, ale nic nie wydawało się tak bezlitośnie trudne, jak niesławna Droga do nikąd w Crash 1. Crash Bandicoot 4 download rozwiązuje swoje wyzwania w inteligentnej kolejności, zapewniając, że zawsze czuje się sprawiedliwie.

Najmniejszy dodatek – okrągły cień, który pojawia się pod powietrzną katastrofą – jest tego przykładem. To, co mogłoby być postrzegane jako zbyt łatwe dla tych, dla których oszacowanie swojej pozycji bez tego jest trudne, eliminuje większość domysłów, które pojawiły się we wcześniejszych grach Crash dla reszty z nas. Pozwoliło mi to lepiej skupić się na wykonaniu niepewnego skoku Crash Bandicoot 4, zamiast próbować dowiedzieć się, gdzie powinno lub może być miejsce lądowania i mieć nadzieję na najlepsze. Ale nie martwcie się, puryści: możecie to wyłączyć w opcjach.

Crash Bandicoot 4 pobierz na pc idzie nawet na ustępstwa w zależności od twoich postępów. Na przykład, jeśli zginiesz wystarczająco dużo razy w określonym miejscu, może dodać nową skrzynię z punktem kontrolnym, aby ci pomóc. Oczywiście nie to, żebym kiedykolwiek miał coś takiego. Absolutnie nie.

Crash Bandicoot 4 za darmo

Z pewnością nie brakuje sposobów na zgony, ponieważ Crash Bandicoot 4 download dodaje wiele nowych sztuczek platformowych poza umiejętnościami Maski: huśtanie się liną, tarcie po szynach i bieganie po ścianach są obecne. Żadne z nich nie jest koniecznie odkrywcze, ponieważ wszystkie stały się podstawą gatunku platformowego w latach od pojawienia się Warped, ale ich wyzwanie jest dobrze zintegrowane z resztą jego zestawu narzędzi w taki sposób, że zapewnia czas i precyzję pozostaje królem.

Jedynymi punktami, w których było to dla mnie irytujące, było kilka krótkich odcinków zgrzytania szyn, w których perspektywa kamery spowodowała, że pomyliłem się podczas przeskoku przez przeszkodę. Crash 4 usuwa około 98% domysłów ze starych gier Crash Bandicoot 4 pobierz na pc, ale ostatnie 2% może nadal się palić, gdy próbujesz utrzymać niską liczbę zgonów.

Jest wiele wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć. Poza główną ścieżką fabularną są naprawdę białe poziomy retrospekcji: z garstki, które do tej pory wypróbowałem, wszystkie są czystymi testami umiejętności platformowych. Te poboczne poziomy wymagają więcej tur w postaci grywalnych postaci Crasha, prób czasowych, lokalnego trybu wieloosobowego i współpracy oraz imponującego trybu N. Verted.

Współtworzony przez Crash Team Racing: Nitro-Fueled programistę Beenox, N.Verted to wersja Crash Bandicoot 4 download na tryb lustrzany – i nie tylko odwraca wygląd, ale dodaje wiele nieoczekiwanych wyzwań, które przetestowały mnie nawet na poziomach Grałem już kilkanaście razy. Weźmy na przykład najwcześniejsze poziomy – zmieniają Crasha w echolokującego bandicoota (nietoperza?), Którego każdy obrót wyrzuca rozbłysk światła, który tymczasowo.

Oświetla poziom poza jego bezpośrednim sąsiedztwem. Musiałem bardziej metodycznie planować każdy skok, mierzyć czas obrotów, aby przypadkowo nie spaść z klifu i nie tylko. Wszystko to jest dodatkową zachętą, której nie wiedziałem, że potrzebuję, ale teraz uwielbiam, próbując w 100% Crash Bandicoot 4 download pc jako całość.

Crash Bandicoot 4 Download Za Darmo

Jedną z największych rewelacji Crasha 4 jest poszerzenie jego zainteresowania o grupę grywalnych postaci, w tym Dingodile, Tawna i Cortex. Każdy z nich gra inaczej, co prowadzi do niektórych z najbardziej intrygujących poziomów Crash Bandicoot 4.

Każda z tych nowych postaci mogłaby być gwiazdą swojej własnej gry typu spinoff, a ja bym zagrał każdą z nich w mgnieniu oka. Cortex rezygnuje z podwójnego skoku na długi doskok i broni promieniowej, która zamienia wrogów w platformy lub galaretowate odbijające się miejsca, co oznacza, że jego poziomy są bardziej ułożone poziomo.

Tawna ma hak, który służy do walki, ale jest również przydatny do rozbijania skrzyń na odległość, której Crash i Coco nigdy nie mogli dosięgnąć. Wreszcie, Dingodile może unosić się w powietrzu, ale w rzeczywistości nie może skoczyć, Crash Bandicoot 4 do pobrania aby uratować mu życie, ale ma mechanikę próżni w stylu Lugi’s Mansion, która może na przykład zassać się i wystrzelić Crash Bandicoot 4 za darmo skrzynię TNT, aby zniszczyć bariery.

Jedynym prawdziwym minusem jest to, że broń Cortexa i Dingodile’a może być nieco trudna do wycelowania, bez celownika lub sposobu celowania z jakąkolwiek finezją: po prostu strzelasz w ogólnym kierunku, w którym zwrócona jest twoja postać. Doprowadziło to do kilku nieudanych ujęć po mojej stronie i jest czymś, co pełne spinoff lub dodatkowe podejście do tych pomysłów powinno rozważyć przerobienie.

Crash Bandicoot 4 crack pc

Częścią tego, co sprawia, że ​​poziomy Crasha 4 są zarówno czytelne, jak i fascynujące do eksploracji, jest sam poziom szczegółowości, jaki zabawki dla Boba były w stanie włożyć w nie w porównaniu z oryginalną trylogią. Te piękne i zapadające w pamięć światy, od zamarzniętej tundry z XVIII wieku po muzyczne miasto w Nowym Orleanie i epokę prehistoryczną, pokazują zamiłowanie Boba do uroczych zabawek.

Najnowsza odsłona gry Crash Bandicoot 4 Download PC

Animowany projekt. Uwielbiałem osobowość, którą programiści wprowadzili do Spyro Reignited Trilogy, nadając tym klasycznym przygodom więcej uroku i osobowości, niż kiedykolwiek myślałem, że to możliwe; Crash Bandicoot 4 download to naturalna ewolucja tej pracy.

Bardziej liniowa trasa Crasha na jego poziomach pozwala jednak Toys for Bob na prawdziwe rozwinięcie tych krajobrazów, jak nigdy dotąd w serii. Prowadzi to nie tylko do epickich wstępnych ujęć poziomów z szerokim zakresem, które drażnią nadchodzące próby Crash Bandicoot 4 pobierz pc, ale także oznacza, że ​​każda postać, skrzynia i przedmiot kolekcjonerski mają zabawne szczegóły, które są na nich pokryte.

Od kawałków odsłoniętego dynamitu w skrzynkach TNT po głupkowate projekty pirackich ośmiornic i wiele zwariowanych kostiumów, które Crash i Coco mogą nosić, Toys for Bob nadało tej grze wygląd kreskówki Crash Saturday morning. oglądaj jako dziecko.

Crash Bandicoot 4 torrent

Jest to widoczne w projektach postaci. Crash pozostaje wierny swojej pierwotnej formie, ale jego głupkowata, radosna postawa jest tutaj w najwyższej formie w stylu Looney Tunes, a Coco zapewnia bardziej zrównoważone podejście do przygody. Nowe spojrzenie Crash Bandicoot 4 download na Tawna odkupia ledwo obecną damę w niebezpieczeństwie w porównaniu z oryginałem, czyniąc tę ​​wersję złą wersją z rozdzierającą serce przeszłością.

A Dingodile jest po prostu … tam, ale działa, ponieważ jego osobiste starania o otwarcie i naprawę restauracji zderzają się z historią innych. To, jak Toys for Bob integruje pełne łuki tych postaci Crash Bandicoot 4 za darmo, jest świetne – mają sens, jeśli po prostu przejdziesz przez historię, ale granie na ich określonych poziomach zapewnia głębszą osobowość.

Wszystko to jest wspierane przez ścieżkę dźwiękową dostosowaną do poziomu, która brzmi w zgodzie z zamiłowaniem do kierowania klasycznymi partyturami Crasha, jucznymi perkusyjnymi ścieżkami uformowanymi tak, aby pasowały do ​​różnych okresów czasu. I, podobnie jak wiele radości z Crash Bandicoot 4 download, ścieżka dźwiękowa ma kilka własnych wspaniałych niespodzianek: jestem wielkim fanem zwrotów akcji w dźwięku, który pojawia się, gdy założysz którąkolwiek z masek kwantowych.

Crash Bandicoot 4 pc download

Crash Bandicoot 4 download zarówno szanuje serię, która pojawiła się przed nią, jak i zapewnia jej nowoczesną aktualizację, której potrzebowała, z nową rozgrywką, głębią charakteru i pięknym wyglądem. Zabawki dla Boba po prostu dostają Crash. Jego świeże, nowe pomysły, od dużych dodatków do rozgrywki, takich jak nowe grywalne postacie, po uzupełniające, ale nie mniej przyjemne aspekty, takie jak tryb N. Verted, po ulepszenia jakości życia, takie jak krąg Crash Bandicoot 4 download cienia pod skokami Crasha, teraz wszystko wydaje się tak naturalne, jak gdyby Crash byli tam przez cały czas.

Wymagania systemowe Crash Bandicoot 4 Download PC

Crash Bandicoot 4 – Minimalne wymagania sprzętowe na PC:

 • Procesor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta grafiki: Nvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7950
 • Miejsce na dysku: 30 GB
 • System operacyjny: Windows 10
 • Internet: szerokopasmowy, wymagany

Crash Bandicoot 4 – Zalecane wymagania sprzętowe PC:

 • Procesor: Intel Core i5-2500k / AMD Ryzen 5 1600X
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Karta grafiki: Nvidia GTX 970 / AMD R9 390
 • Miejsce na dysku: 30 GB
 • System operacyjny: Windows 10
 • Internet: szerokopasmowy, wymagany

Crash Bandicoot 4 Download PC

Pobierz na PC

Gry informacyjne Crash Bandicoot 4 za darmo

1. Kliknij przycisk „Pobierz grę”.
2. Pobierz grę na PC.
3. Uruchom pobrany plik.
4. Przejdź przez proces instalacji gry.
5. Po zainstalowaniu gry uruchom.
6. Grać.

Wideo Crash Bandicoot 4 Pobierz grę 2021 PC

 • Crash Bandicoot 4 download
 • pobierz Crash Bandicoot 4
 • Crash Bandicoot 4 download pc
 • Pobierz Crash Bandicoot 4 na pc
 • Crash Bandicoot 4 do pobrania za darmo

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *